Workshop programma 2021

Dit is hoe het programma van 4 en 5 september er uitziet.

Indeling in dagdelen

Het weekend is verdeeld in vier dagdelen. In elk dagdeel kun je telkens drie workshops ervaren.

Dit zijn de vier dagdelen:

Zaterdagochtend – 9:00-14:00
Zaterdagmiddag – 13:00-19:00
Zondagochtend – 9:00-14:00
Zondagmiddag – 13:00-19:00

Je kunt één of meerdere dagdelen volgen.
In één dagdeel kun je 3 workshops kiezen van de 18 workshops die worden aangeboden.
Kom je zowel zondagochtend als -middag, dan kun je 6 van de 18 workshops meedoen.

Je krijgt altijd een warme lunch aangeboden als onderdeel van het programma.

Wie komt er wanneer?

Zaterdag 4 september

Peter Henneveld – De kracht van rituelen en archetypen
Toekie van Apeldoorn – “Kinderen Ont-lasten”
Judith Schwarte- vd Linden – Geweld in partnerrelaties en huiselijk geweld (lezing)
Maaike van der Heiden – Systemisch rouwen voor organisaties
Mieke Kox Van kinder- & pubertijd naar emotionele volwassenheid
Hans van den Berg – Wat gebeurt er in jou tijdens het begeleiden van een opstelling?
Ria Allewijn- Koekkoek en Henry Weessies – Hoe zorg je ervoor dat alles wat erbij hoort, ook écht een plek heeft?
Gemma van Steekelenburg – Meer aandacht voor ‘lijf’ en ‘zijn’ in teams en organisaties.
Bouke de Boer – Eenheidsbewustzijn
Frédérique te Dorsthorst – de Muij – Narratief coachen met archetypen
Martijn Meima – Succesvol je plek innemen als ondernemer
Nicole Smet – Vreedzaam Scheiden
Leanne Steegh -Holding Space in de teamfases
Nelleke van Houts – Systemische gebaren: altijd voorhanden.
Ruth Bellinkx– ‘De metaforische ruimte van het beeld als toegangspoort tot het veld’ 
Anouk Bleekemolen– Het combineren van Systemisch werk en Hypnose
Marieke Wuffelé– Systemisch Werk en Bewegingsvol Lichaamswerk

Zondag 5 september

Hilbrand Westra – De betekenisgeving in verhalen
Margriet Wentink – Systemisch werk en het werken met Trauma
Anne Jan de Witte – “Het zit hier in de muren…”
Inge Knoope -‘Verlangen naar een volwassen samenleving’ (lezing)
Connie van der Arend – Het roepen van de ziel, systemisch werk via het lichaam
Roek Lips – Wie kies je om te zijn? (interactieve lezing)
Jorien Weterings – Enter the Dragon!
Peter Rombouts – Actief en bewust bewegen in de ruimte tussen SW en Creatie
Martha de Graaf – De uitersten van de geest (lezing)
Philippe Bailleur – Archetypes voor het werken met trauma in organisaties
Irene Grijpink – Animus, anima en de roep van de anderSeksualiteit
Marion Latour – Online systemisch werk met virtual reality
Barbara Hoogenboom – De tijd zal het leren
Bina de Boer – De wortels in samengestelde gezinnen
Nathalie Paulussen– Let’s talk love (lezing)
Fiona Cook– (On)zichtbare subtiliteiten en vergaande impact
Wietske Jansen van Schoonhoven

Meer informatie over de workshops en coaches, vind je in het overzicht van coaches.

Vast programma en jouw voorkeuren doorgeven

Om de dagen corona-veilig te laten verlopen, zullen we je vragen je voorkeuren door te geven. Aan de hand van jouw voorkeuren zal je een vast programma voor de dag ontvangen.

Twee weken voor de start van de dag zullen we je vragen jouw voorkeuren door te geven. Dat kan dan weer met de stempoppetjes, zoals hieronder.

Kaarten bestellen